همکار بین المللی

همکاران

حامیان رسانه ای

زمانبندی مقالات

دریافت خلاصه مقالات: 
30 شهریور ماه 1396
  اعلام داوری مقالات و اطلاع رسانی به متقاضیان:
15 مهر ماه 1396
دریافت اصل مقالات:
29 مهرماه 1396

حامیان رسانه ای

بدیهی است که حامیان این همایش از شرایط و امتیازاتی ویژه به تناسب نوع حمایت خود نیز برخوردار خواهند شد. به همین سبب، انجمن “تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف ایران” و مجری این همایش افتخار دارند از تمامی سازمان، ارگان ها و مقامات محترم دولتی، نیمه دولتی و بزرگ، خصوصی و سایر انجمن ها و تشکل های مرتبط با صنعت تولیدات یکبار مصرف، دعوت نمایند تا در راستای برگزاری هرچه با شکوه تر این همایش ما را از حمایت و خرد جمعی خود بهره مند نمایند تا بتوانیم با اطلاع از اعلام آمادگی هریک از مجموعه های مرتبط و همراهی آنها، تمامی اهداف و برنامه های ترسیم شده برای این نخستین همایش بین المللی در این قلمرو را محقق نماییم.

حمایت رسانه ای:

از دیدگاه مشاور، برگزارکننده و مجری این همایش ، رسانه های داخلی و به ویژه رسانه های تخصصی این قلمرو که به حمدالله از رشدی متناسب با توسعه ی این صنعت هم برخوردارند، ستون های اصلی هر نوع تلاش های داخلی از این دست به شمار می آیند. اعتقاد برگزارکنندگان، برخلاف رسم جاری در کشورمان، استفاده حداکثری از توانمندی های رسانه های داخلی (اعم از رسانه های چاپی و یا اینترنتی) تخصصی و سپس یک یا دو رسانه پربیننده (روزنامه ها و رسانه های وابسته به آنها) عمومی است تا بتوانیم ضمن بهره مندی از توان آنها در عین حال از ظرفیت جهانی این همایش هم برای معرفی آنان استفاده نماییم. به این ترتیب، با عنايت به اهميت انعکاس و ضرورت اطلاع­ رساني اين رويداد در سطح داخلي و بين المللي، دبیرخانه اجرایی همایش علاقمند است در راستای معرفی هرچه بهتر از همکاری مجلات و نشریات تخصصی ،پایگا ههای اطلاع رسانی مرتبط به عنوان حامی رسانه­ ای بهره­ مند گردد.

برای رسانه های حامی این همایش به دلیل تنوع انتشار خبر و میزان استقبال تخصصی از آنها و همچینین بررسی تیراژهای “دیداری و خواندنی” آنها، امتیازاتی گوناگون درنظر گرفته شده که در استاندارد پایه، شامل ارائه یک غرفه اطلاع رسانی با امکانات و اجازه نصب یک استند تبلیغاتی در فضاهای مجاز و مورد انتخاب خودشان است. بدیهیست که این امتیازات می تواند تا سطوحی بالاتر هم گسترش یابد که میزان آن بستگی به شان و جایگاه و توانمندی های هر رسانه دارد.

لطفا با ارتباط پیوند دامنه این همایش (http://bdpiran.com) در سایت های شرکت های بخش خصوصی خبر رسانی خودجوش، برگزارکنندگان و مجری این همایش را حمایت فرمایید.

اخبار

برنامه زمان بندی نخستین کنفرانس "تولیدات یکبار مصرف و فوم"

با اتمام زمان پایان داوری مقالات دریافتی برای نخستین کنفرانس بین المللی "تولیدات یکبار مصرف و فوم" در کمیته ای راهبردی به سرپرستی دکتر سهیل سمیعی و نقش "ایجاد ارتباطات"...

تازه ترین خبرها در رابطه با همایش "ظروف یکبار مصرف و فوم"

بر اساس اطلاع دبیرخانه "انجمن ظروف یکبار مصرف" و به دلیل زمانی اندک که برای ارایه مقالات صنعتی و دانشجویی جهت بررسی هیات داوران باقی مانده است و به منظور...

برگزار کننده: انجمن تولید کنندگان ظروف یکبار مصرف ایران

نشانی: تهران - میدان ولیعصر - بلوار کشاورز - خیابان کبکانیان - نبش کوچه 5 - پلاک 14 - واحد 4

تلفن: 15-88997010

فکس: 88997013

ایمیل: info@aipod.ir

مجری: شرکت همایش سازان امروز

نشانی: تهران - خیابان ولیعصر، روبه روی پارک ملت، نبش خیابان انصاری، برج ملت، طبقه 7، واحد 4

تلفن: 22037383-22048859

فکس: 22044769

ایمیل: secretariat@bdpiran.com