همکار بین المللی

همکاران

حامیان رسانه ای

زمانبندی مقالات

دریافت خلاصه مقالات: 
30 شهریور ماه 1396
  اعلام داوری مقالات و اطلاع رسانی به متقاضیان:
15 مهر ماه 1396
دریافت اصل مقالات:
29 مهرماه 1396

تازه ترین خبرها در رابطه با همایش "ظروف یکبار مصرف و فوم"

بر اساس اطلاع دبیرخانه "انجمن ظروف یکبار مصرف" و به دلیل زمانی اندک که برای ارایه مقالات صنعتی و دانشجویی جهت بررسی هیات داوران باقی مانده است و به منظور دسترسی به اهداف والای همایش مذکور که عصاره آن "توسعه این صنعت در تمامی بخش ها و ایجاد زمینه های مساعد برای حضور صادراتی در بازارهای جهانی و تلاش برای تعیین و تضمین جایگاه داخلی و جهانی کلیه تولیدکنندگان اعم از سنتی، صنعتی، گیاهی، سبز، بایو و سایرین برای مصارف خانگی و خاص {مصارف درمانی و پزشکی} با مواد رایج، پلیمری، گیاهی، بایو، فلزی، سلولزی وشبه فلزی است، این انجمن با تخصیص بودجه لازم و حمایت از طراحان این طرح، در نظر دارد که در روز دوم همایش (بخش عصرگاهی) به سه گروه از منتخبین هیات داوران (توضیح در پایین) در قسمت های:

  • بهترین مقاله ی ارایه شده از طرف صنعتگران در تمامی بخش ها (پلیمری، فلزی، سلولزی):
  • بهترین مقاله ارایه شده از بخش دانشگاهی (اساتید گرانقدر و دانشجویان عزیز)؛
  • بهترین تولید کننده ظروف یکبار مصرف (اعم از سنتی، صنعتی، پلیمری، گیاهی، و...).

سه مدال "زرین، سیمین و برنزین" به همراه لوح یادبود و تاییدیه انجمن، تقدیم نماید. این مدال ها توسط یکی از مقامات عالی رتبه کشوری و در حضور هیات مدیره انجمن و رسانه های مدعو به برندگان تقدیم خواهد شد.

ضمنا در همین مراسم به سه نفر (حقیقی یا حقوقی) که بیشترین حمایت های مادی و معنوی را به تشخیص هیات مدیره انجمن و برگزارکنندگان محترم از همایش کرده باشند (اعم از داخلی یا بین المللی) سه یادمان ویژه تقدیم خواهد شد.

لازم به توضیح است که:

  • طرح نهایی مدال ها و یادمان "حامیان همایش" در دست اجراست و فقط در همان روز افتتاحیه رونمایی خواهد شد. هیات داوران نیز پس از انتخاب مقالات نهایی شده، با توزیع یک فرم داوطلبی از طریق وبسایت همایش، و بر اساس الگویی کاملا بیطرفانه انتخاب خواهند شد، که اسامی و موقعیت این عزیزان نیز در روز همایش به اطلاع همگان خواهد رسید. این هیات به طور قطع و در صورت وجود داوطلب کافی، با مجریان و تیم داوری مقالات و دست در کاران فعلی متفاوت خواهند بود.
  • به کار بردن برخی اصطلاحات ناصحیحی که در بالا آمده است، به دلیل مصطلح شدن نادرست همین اصطلاحات در بازار فعلی است و از آنجا که نیت انجمن ظروف یکبار مصرف نه توقف کارهای جاری عزیزانی که سرمایه گذاری کرده اند، بلکه فقط اصلاح مسیر موجود در راه خیر و صلاح تمام تولیدکنندگان است، به ناچار از این اصطلاحات هم استفاده شده است.

اخبار

برنامه زمان بندی نخستین کنفرانس "تولیدات یکبار مصرف و فوم"

با اتمام زمان پایان داوری مقالات دریافتی برای نخستین کنفرانس بین المللی "تولیدات یکبار مصرف و فوم" در کمیته ای راهبردی به سرپرستی دکتر سهیل سمیعی و نقش "ایجاد ارتباطات"...

تازه ترین خبرها در رابطه با همایش "ظروف یکبار مصرف و فوم"

بر اساس اطلاع دبیرخانه "انجمن ظروف یکبار مصرف" و به دلیل زمانی اندک که برای ارایه مقالات صنعتی و دانشجویی جهت بررسی هیات داوران باقی مانده است و به منظور...

برگزار کننده: انجمن تولید کنندگان ظروف یکبار مصرف ایران

نشانی: تهران - میدان ولیعصر - بلوار کشاورز - خیابان کبکانیان - نبش کوچه 5 - پلاک 14 - واحد 4

تلفن: 15-88997010

فکس: 88997013

ایمیل: info@aipod.ir

مجری: شرکت همایش سازان امروز

نشانی: تهران - خیابان ولیعصر، روبه روی پارک ملت، نبش خیابان انصاری، برج ملت، طبقه 7، واحد 4

تلفن: 22037383-22048859

فکس: 22044769

ایمیل: secretariat@bdpiran.com